Jdi na obsah Jdi na menu
 


Video Chilliho a Springa s Katkou

18. 4. 2010

Asi je Vám divné, co věta v perexu znamená :-)
K narozeninám jsem měla dostat všechny 4 TH 2010. Jenže nakonec se ukázalo, že jsou krabice rozměrnější, než mamka plánovala, takže se do skříně vlezli jen tři. Mohla jsem si vybrat jednoho, kterého si vezmu hned a když je jaro, tak jsem Jaro vybrala. Na videu (další pokus o Stop-Motion) je Impresário Chilli RC (z Isadory Cruce Ametyst's Princess RC po Tutanchamon Ametyst's King RC) a 5-ti letý Spring Bloom (z neznáme matky po RP Fox Valley Oliver) s Katkou Novákovou. Doufám, že zítra až přijedu z Prahy začnu zase přidávat profilu. Jsem teď pěkně nachcípaná (a nebo už na mě jde zase ta moje alergie :-(), takže mi není nic moc. Pořád kýchám, div si hlavu o PC stolek neurazím :-( :-D A teď už video :-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro kiiki:

(Jana Š, 19. 4. 2010 6:27)

Jsem moc ráda, že se líbí. Chtěla bych zkusit udělat jedno i venku - časem. Ségra mi půjčila ministativ, tak by to mohlo jít :-)
Uzdečka Chilliho je od Lin za úspěch s Eroicou ve Photoshow. Set na Springovi jsem dělala já. Uzdečka je speciálně pro něj (tak velkou hlavu žádný jiný kůň na RC nemá - ani Fire Magic :-D) a sedlo je Fleetstreet Maxe. Má k němu i postříbřenou uzdečku.
Sedlu jsem nechala delší podbřišníky, takže ho můžu dát, takřka jakýmukoli tradimu.
Včera jsem uzdečce Springa udělala ještě stříbrné lícnice, tak dnes kdyžtak nafotím. Ohledně fotek jsem ti už psalana email. ;-)

jů!!!!

(kiiki, 18. 4. 2010 20:53)

Video se ti moc povedlo! Gratuluju k Springovi, mě se z nich líbí nejvíc, taky bych si ho vybrala :D sada mu moc moc sluší! tu jsi vyráběla ty? poslala bys mi nějaké jeho fotky? dala bych ho na ranch, když je Foxík tatka :)